Бірінші «кәсіпкерлік» үйірмесінің кездесуі

21 Ақпан 2023

Мен үшін бизнес құру - мақтануға болатын іспен айналысу, дарынды адамдарды біріктіру және  айналаңыздағы адамдардың

дұрыс пікірін қалыптастыру

Ричард Брэнсон,Virgin Group негізін қалаушылар.

16 ақпан, 2023 жыл Кәсіпкерлік үйірмесінің бірінші отырысы Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында өтті.

Подология бойынша жетекші маман, Қарағанды ​​​​қаласындағы подологиялық орталықтың негізін қалаушы және меңгерушісі, қала әкімінің грант иегері, «Жыл подологы» сыйлығының иегері, республикалық байқаудың 3-орын иегері 10 жылдық операциялық медбикенің тәжірибелік тәжірибесі, білімі бойынша жалпы тәжірибелік дәрігер Байконова Даурия Бейбітқызы шақырылды. Сондай-ақ үйірме отырысына «ТФП» жене «Фарм» мамандығының 2 курс студенттері қатысты.

Даурия Бейбітқызы кәсіпкерлік жолының қалай басталғаны, қандай қиындықтарды бастан өткергені туралы өте мазмұнды дәріс оқыды. Ол сүйікті ісіңмен айналысып бәріне қол жеткізетініңді сезінгеннен жақсы ештеңе жоқ екенін түсіндірді.

Студенттер Даурия  Бейбітқызы көкейлерінде жүрген сұрақтарын қойып, ол қуана жауап берді. Кәсіпкерлік үйірмесінің қатысушыларына бұл өте ұнады, олар тәжірибелі кәсіпкерлермен де тағы осындай кездесу ұйымдастыруды сұрады.

Ұйымдастырушылар Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры–

Рысбекова Бақыт Баянқызы мен Битенова Бағдат Сәбитқызы.