Интернат үйіндегі Жаңа Жыл.
06 Қаңтар 2015
26 - желтоқсан күні жалпы медицина және стоматология факультетінің декан орынбасары А.С.Байменова және 4 - курс СӨӨБК рақымдылық секторы Э. Азизова жетекшілігімен жалпы медицина және стоматология факультетінің 4 - курс белсенділері мүмкіндіктері шектеулі балаларға арналған интернат үйінің тәрбиеленушілерін келе жатқан Жаңа Жылмен құттықтауды жөн көрді.
Тәжірибелік дағдыларын бағалау
06 Қаңтар 2015
24.12.2014 ж. ҚММУ стоматологиялық клиникасында ҚММУ медициналық колледж cтоматология және ортопедиялық стоматология мамандықтары түлектерінің тіс техникалық пәндер бойынша тәжірибелік дағдыларын бағалау жүргізілді.
Тәжірибедегі студенттік орталықтандырылған оқыту
05 Қаңтар 2015
2014 жылдың соңғы аптасында әлеуметтану бойынша СОӨЖ сабағы 1-002 ЖЗ және 2-070 ЖМ топтарында (оқытушы-Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының доценті – А.М.Абикенова) интерактивтік түрде өтті. Интерактивтік сабақ онлайн режиміндегі вебинар түрінде өткізілді.
Студенттерден құттықтау
30 Желтоқсан 2014
Жаңа жыл қарсаңында Студенттермен тәрбие және әдеуметтік жұмыс бөлімі белсенді студенттермен бірлесіп дәстүрлі жаңа жылдық акцияны өткізді, келе жатқан мерекемен бөлімшелерді, деканаттарды, кафедраларды және университеттің басшылығын құттықтады.
Жаңа жылдық ертегі
30 Желтоқсан 2014
Жаңа жылды тойлауға аз уақыт қалды! Жаңа жыл төңірегінде жақсылықтар жасап, ғажайыптарға сенгің келеді, себебі жаңа жылда барлық армандар орындалады дейді, студенттердің тәрбие және әлеументтік жұмысы бойынша бөлімі мен СӨӨБК қайырымдылық секторымен бірге жыл сайынғы әдетке айналғын жетілудегі мүмкіншіліктері шектеулі «Балалар үйіндегі жаңа жыл» атты акциясын өткізді.
Жоғары медициналық білім берудегі кредиттік технология
29 Желтоқсан 2014
Осындай тақырыптағы ғылыми-әдістемелік семинар 9-желтоқсан күні өткізілді. Енді ғылыми-әдістемелік семинар үш айда бір рет мерзімділікпен өткізілетін болады. Ұйымдастырушы ҚММУ оқу-әдістемелік кеңесі және оның Медициналық білім берудегі талдау және инновациялар орталығы болып табылады.
"Тәуелсіздік- тұғырым"
26 Желтоқсан 2014
11 желтоқсанда 2014 жылы қазақ тілі кафедрасында 2-079 ЖМ және 1-082 ЖМ топтарының ұйымдастурымен "Тәуелсіздік- тұғырым" атты кеш өтті. Студентер қызықты музыкалық нөмерлерді дайындаған.
Ар - намысым, қасіретім, мақтанышым – Желтоқсан!
26 Желтоқсан 2014
12.12.2014 жылы №4 жатақханада ҚММУ медициналық колледжінің 201 КСД тобында «Ар - намысым, қасіретім, мақтанышым – Желтоқсан!» атты тәрбиелік мәні өте зор ашық тәрбие сағаты болып өтті. Тәрбие сағаты барысында 201 КСД тобының білім алушылары «Желтоқсан оқиғасы» туралы бейнебаянмен таныстырып өтті.
Менжастарға сенемін!
26 Желтоқсан 2014
Қазақстан Республикасының Бірінші Президентінің күніне орай, ҚазҰУ-де студенттік жастардың республикалық патриоттық фестивалінің “Мен жастарға сенемін!” үлкен гала-форумы өтті.Университет қабырғасында осымен екінші рет әртүрлі мемлекттік құрылым басшылары,бизнесмендер және де таланты жастар мен студенттер тәжірибе алмасуға,ой бөлісуге жиналып отыр.Іс-шараны ұйымдастырған Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ, “Жандану” Экологиялық жобасы Білім және Ғылым министрлігінің қолдауымен,Алматы қаласы әкімдігі мен
Пікірталас турнирі
26 Желтоқсан 2014
29 - қарашада облыстық жергілікті фестиваль шеңберінде, Халықаралық студенттер күніне орай, Қарағанды облысы жастар саясаты жөніндегі басқармасы Қарағанды жоо студенттері арасында пікірталас турнирін ұйымдастырды. Қатысушылар қатарында ҚарМУ, КЭУ және Заң академиясының студенттері болды.