05 Ақпан 2015
2015-жылдың 26-30-қаңтары аралығында С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медициналық Университеті VI Халықаралық Қысқы Мектеп «Қоғамдық денсаулық сақтаудың маңызды мәселелері: Денсаулықты қолдау мен аурулардың алдын алу (қауіптің мінез – құлықтық факторлары)» өткізді.
Мастер-класс «Медициналық паразитология»
04 Ақпан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында 2015 ж. 26 - 30 қаңтар аралығында ҮКДФ деканатымен бірге «Медициналық паразитология» тақырыбы бойынша мастер-класс ұйымдастырылып, өткізілді.
«Қарттың жолын жеңілдет, аз да болса көмектес, қарттықтың не екенін, қартаймаған түсінбес»
02 Ақпан 2015
№1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының ассистенттері мен интерндері тәрбиелік және оқу жұмыстарын жүргізу аясында 2014-жылы Пришахтинскте орналасқан ММ «Қарттар мен мүгедектер
Жастардың алкогольге көзқарасы
02 Ақпан 2015
Дүниежүзілік алкогольден бас тарту күніне орай, "Жастардың алкогольге көзқарасы" атты дөңгелек үстел өтті. Дөңгелек үстел Қазақстан медицина жастары ассоциациясы ҚММУ жергілікті комитеті және студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімінің ұйымдастыруымен өтті.
«Суицидологияның теориясы мен практикасы» мастер-классы
02 Ақпан 2015
2015-жылдың қаңтар айының 26-30-да ҚММУ базасында мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасында «Суицидология теориясы және практикасы» тақырыбы бойынша мастер-класс өткізілді.
«Кәсіптер әлеміндегі түлек - 2015» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
30 Қаңтар 2015
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Нұрлы жол – Келешекке жол» атты Жолдауына сәйкес № 5 орта білім беру мектебінің ресурстық орталығында 2015 жылдың 23 қаңтарында 9-11 сынып оқушыларына арналған педагогикалық және ата – аналар қауымы
Денсаулық дәстүрі
27 Қаңтар 2015
Қарағанды мемлекеттікмедицина университетінің спорт залында 41-ші рет жыл сайынғы дәстүрлі ҚММУ қызметкерлері және профессорлық-оқытушылық құрам спартакиадасының салтанатты ашылуы болып өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
26 Қаңтар 2015
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының 2- курс студенті Узақбаев Нуржанды
Қазақстан халқы Ассамблеясының жылы
22 Қаңтар 2015
2015-жылдың 16-қаңтарында Қазақстан халқы Ассамблеясының жылының іс-шаралар жоспарын іске асыруға арналған Қарағанды облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының ғылыми – сарапшылық тобы
«Ақжүніс» пен «Қаракөз» шеберлік сабағын өткізді
22 Қаңтар 2015
Біздің университетімізде «Қаракөз» атты халық ансамблі бұрыннан ұйымдастырылғаны бәріне мәлім. «Ақжүніс» ұйымының қыздары би ансамблі мастер класына қатысты.