«Суицидологияның теориясы мен практикасы» мастер-классы

02 Ақпан 2015

2015-жылдың қаңтар айының 26-30-да ҚММУ базасында мейірбике ісі курсымен  психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасында  «Суицидология теориясы және практикасы»  тақырыбы бойынша  мастер-класс өткізілді.

Мастер - класс оқытушылары:

Мациевская Лариса Леонардовна – мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі, жоғары санаты  дәрігер психиатр  және психотерапевт;

Чеканов Дмитрий Михайлович – психиатрия және наркология кафедрасының  ассистенті, дәрігер - психотерапевт.

Мастер–класта суцидологияның мәдени жағдайлардың аспектілері, жасаралық, гендік, суицидке қадам жасау түрлері, қазіргі заманның әлеуметтік мәселелерінің суицидтік түрткілерін көрсету, себептері, суицидологияның өзекті мәселелері қарастырылды. Сонымен қатар, топ тыңдаушылары тәжірибелік дағдыларын қалыптастыру мақсатында суицидологиялық әңгімелесу және психотерапевтикалық моделдеріне көмек көрсету және алдын-алу жағдайында көмек сұрады.

Мастер – класқа 32 адам қатысты: ҚММУ- психолог оқытушылары және  Е.А. Бөкетов атындағы  ҚарМУ оқытушылары, Қарағанды облысының ЕАМ-нің психологтары. Тыңдаушылардың пікірлері жағымды болды.