Құттықтаймыз
23 Желтоқсан 2014
Халықаралық білім беру салонының алтын меделімен Л.Е. Муравлёваның, В.Б. Молотов-Лучанскийдің, Д.А. Клюеваның, Н.А. Чайковскийдің, Е.А.Колесникованың «Физико-химические свойства эритроцитов больных с хронической обструктивной бользню легких различных формы и степени тяжести» (7-9 қазан 2014ж., Мәскеу) атты еңбегі марапатталды.
Шешім жақындады…
23 Желтоқсан 2014
ҚММУ мини-футболдан екінші чемпионатын аяқтауға бір ғана айналым қалды,бірақ жеңімпаз кім болады деген сұрақ әлі де ашық қалуда. Жеңімпаздың кім болары тек соңғы айналымда мәлім болады.
«Күлкі терапиясы» республикалық финалда
23 Желтоқсан 2014
2014 жыл ҚММУ КТК ойыншыларының есінде көпке дейін сақталады. Тарихта тұңғыш рет, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Күлкі терапиясы» КТК командасы «Жайдарман» республикалық жоғары лигасының финалына шықты.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні.
Жас прозашылар конкурсы
22 Желтоқсан 2014
Қарағанды облысының тілдерді дамыту басқармасы мемлекеттік тілді дамыту мақсатында Ғ.Мұстафин атындағы прозашылар конкурсын өткізді. Конкурс бағдарламасында жас ақындар мен жазушылар жарысты.
«Биология, медицина және фармацияның даму болашағы»
22 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 9-10 - желтоқсанында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясының жас ғалым кеңесі және Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті - Елбасы Қорының ұйымдастыруымен «Биология, медицина және фармацияның даму болашағы» атты Екінші халықаралық конференция өтті.
Туған тілім - таусылмайтын байлығым.
19 Желтоқсан 2014
Заманымыздың ақиық ақыны, Қоғам қайраткері Мұхтар Шаханов жазғандай:«Туған жерім-түп қазығым айбыным, туған тілім-таусылмайтын байлығым». Бұл сөздер туған тілдің, туған жердің әр адам үшін маңызы мен қажеттілігін көрсетеді. Біз, қазақ жастары үнемі өз атымызға лайықты болуға тырысамыз.
Пәнаралық оқыту
18 Желтоқсан 2014
2014 жылдың қарашасында пәнаралық оқыту аясында тағамтану гигиенасы, жалпы гигиена және экология кафедрасында балалар мен жасөспірімдер курсымен бірге, төртінші курс студенттері үшін семинар сабақ өткізілді («Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы).
Қарағанды қаласында ХАССП пилоттық жоба
18 Желтоқсан 2014
ҚР Ұлттық экономика Министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетімен қазіргі уақытта, Қазақстан Республикасының Үкіметімен және Халықаралық қайта құру және даму банкісімен қаржыланатын «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау секторында технологияларды жетілдіру және институционалдық реформаны жүргізу» жобасының «ДСҰ қіруге дайындалу жағдайларында азық-түлік өнімдерінің қауіпсіздігін бақылау» бағдарламасы жүзеге асырылып жатыр.
Құттықтаймыз!
18 Желтоқсан 2014
Жалпы медицина факультеті 1-011 тобының студенттерін: А.Бурханова, А.Тельманов, О.Сияр - 2014 жылдың 28-қарашасында Теміртау қаласында өткен «Жастар арасындағы салауатты өмір салтын қалыптастырудың қазіргі заман мәселелері» атты V республикалық ғылыми–тәжірибелік конференциясында І орын жеңістерімен құттықтаймыз