Ковидтен кейінгі синдромды диагностикалау және емдеу
03 Сәуір 2023
ҚР Денсаулық сақтау министрілігінің ұйымдастыруымен Қарағанды медицина университетінде медицина қызметкерлеріне ковидтен кейінгі синдромды диагностикалау және емдеу мәселелері бойынша семинар өтті.
Еске алу кеші
03 Сәуір 2023
5-048 және 5-036 топ студенттерінің қатысуымен Александр Михайлович Филатовтың 85 жылдығына арналған іс-шара өтті. Біздің университет өміріндегі көптеген маңызды оқиғалар осы кісінің есімімен байланысты.
Шұғыл көмек көрсету бойынша тренингі
29 Наурыз 2023
2023 жылдың 24 наурызында «Дивера» аймақтық аллергологиялық орталығының базасында орналасқан Қарағанды медицина университетінің ішкі аурулар кафедрасында емхананың мейіргер қызметкерлеріне анафилактикалық шок пен жедел коронарлық синдром кезінде шұғыл көмек көрсету бойынша тренинг өткізілді.
Сәтті олимпиада
29 Наурыз 2023
2023 жылдың 25-26 наурыз аралығында Астана медицина университетінде базалық медициналық пәндер мен практикалық дағдылар бойынша күндізгі форматта MEDUSE Республикалық олимпиадасы өтті.
Диссертация қорғауыңызбен құттықтаймыз!
29 Наурыз 2023
Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық сақтау институтының ғылыми-санитарлық-гигиеналық зертханасының ғылыми қызметкері Жанбол Байжанұлы Сабиров «ҚМУ» КеАҚ «Экологиялық қолайсыз өңірде тұратын адамдардың донозологиялық жай-күйлерінің критерийлерін негіздеу»тақырыбында диссертациясын сәтті қорғады.
Балалардағы қызылшаны диагностикалау бойынша семинар
28 Наурыз 2023
ҚР Денсаулық сақтау министрлігі Санитарлық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің мәліметінше, көршілес елдерде қызылша ауруы өршіп жатыр.
Конференцияға қатысқаны үшін III дәрежелі диплом
24 Наурыз 2023
15 наурыз Г.Н.Сперанский атындағы №9 балалар ауруханасында академик Георгий Нестерович Сперанскийдің туғанына 150 жыл толуына және Г.Н. Сперанский атындағы № 9 ,алалар қалалық клиникалық ауруханасының құрылғанына 100 жыл толуына орай студенттер мен жас ғалымдардың «СПЕРАНСКИЙ ОҚУЛАРЫ» бүкілресейлік ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.
Бос жұмыс орындары» жәрмеңкесі
20 Наурыз 2023
2023 жылдың 10 наурызында Мансапты дамыту орталығы Ақмола, Қостанай, Солтүстік Қазақстан және Ұлытау облыстарының денсаулық сақтау Басқармаларымен бірлесіп, 2023 жылғы түлектерге жұмысқа орналасу мәселелері бойынша «Бос орындар жәрмеңкесін»іс – шарасын ұйымдастырып, өткізді.
Шәкәрімнің өшпес мұрасы
17 Наурыз 2023
2023 жылдың 15 наурызында «ҚМУ» КеАҚ Тілдерді дамыту орталығының ұйымдастыруымен Шәкәрім Құдайбердіұлының 165 жылдығына арналған «Бұл ән бұрынғы әннен өзгерек» атты республикалық танымдық, әдеби-сазды кеш өтті. Кеш шымылдығы студенттердің Абай мен Шәкәрім образын сомдауымен ашылды. Сол көрініс арқылы қазақтың ұлы ойшылдары мұрасы мен кеш қонақтары арасында тартымды байланыс орнады.
Ұлыстың ұлыкүні - Наурыз мейрамы!
16 Наурыз 2023
Наурыз–қазақтардың, Азияның көптеген халықтарының да бес мың жылдан астам уақыт бойы атап өтілетін жылдағы басты мерекесі. Наурыз–көктеммерекесі, табиғаттың жаңаруы, жаңа жылдың басталуы, жаңа өмір. Наурыз мерекесібұл табиғатқатабыну мерекесі.