Еске алу кеші

03 Сәуір 2023

5-048 және 5-036 топ студенттерінің қатысуымен Александр Михайлович Филатовтың 85 жылдығына арналған іс-шара өтті. Біздің университет өміріндегі көптеген маңызды оқиғалар осы кісінің есімімен байланысты.

Студенттер оның еңбегі туралы баяндама дайындап, Александр Михайловичтің қандай адам болғандығы туралы әңгімеледі. Соңында олар ұстазын еске алу үшін өлеңдер оқылған фотосуреттері бар бейнеролик көрсетті. Іс-шараға Л. Г.Филатова, Ж. А.Дәулетқалиева, В. Н. Приз, А. М. Еремеев, А. К. Сұлтанов, Д. Б. Кулов, Т. С. Сергалиев, Н. Ф. Сайфулина, Л. В. Тыль сияқты қонақтар шақырылды.

Көптеген студенттер А. М. Филатов сияқты алып тұлғаның көзін көрмесе де, оның жасаған еңбегін біледі және біздің университет қабырғасындағы мұраны бағалайды.

Қоғамдық денсаулық мектебі