Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
25 Маусым 2018
2018 жылдың 25 мен 29 маусым аралығында инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары» модулібойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
Магистранттардың қорытынды аттестатталуы
25 Маусым 2018
2017-2018 жылы оқу жылында "Медицина" мамандығының ғылыми және педагогикалық, бейінді бағыттары бойынша 26 магистрант магистрлік диссертацияны қорғады.
Ханой медициналық университетіне (Вьетнам) академиялық ұтқырлық
20 Маусым 2018
2018 жылдың қаңтар-маусым айлары аралығында ҚММУ-нің «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының магистрі Сейтхан Нұргүл Ханой медицина университетінің (Вьетнам) қоғамдық денсаулық сақтау және медициналық-профилактикалық іс мектебінде академиялық ұтқырлық бойынша дайындықтан өтті.
ЖОО-ның өздігінен академиялық және басқаруды кезең-кезеңмен кеңейту қажеттілігі - «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» ШЖҚ РМК қайта құрылуының басты себептерінің бірі
19 Маусым 2018
Бекітілген заңнамаға сәйкес, жарғы капиталында мемлекеттің 100 пайыз қатысуымен «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» ШЖҚ РМК «Қарағанды медицина университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы (КЕАҚ) болып қайта құрылады.
Магистранттар Қазақстан Республикасы кардиологтары қауымдастығының Х конгресінде, Қазақстан Республикасы терапевтерінің V съезінде, Түркі әлемінің кардиологтары Қауымдастығының IX Конгресінде
19 Маусым 2018
Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің «Медицина» мамандығының 1 оқу жылмен магистранттар 2018 жылдың 5 маусым мен 8 маусымы аралығында Алматы қаласында өткен БМСК бойынша ДДҰ Алматылық декларациясының 40-жылдығына орай өткізілгенҚазақстан Республикасы кардиологтарының Қауымдастығының Х Конгресіне , Қазақстан Республикасы терапевтерінің V съезіне, Түркі әлемінің кардиологтары Қауымдастығының IX Конгресіне қатысты.
“WELCOME: Жаңа халықаралық университеттер қауымдастықтарын қарсы алу» Erasmus + жобасы аясында «Интернационализация үшін маркетинг және мәдени шақырулар» атты тренинг
19 Маусым 2018
2018 жылдың маусым айының 3 мен 10-ы аралығында Эстонияның Таллин техникалық университеті базасында “WELCOME: Жаңа халықаралық университеттер қауымдастықтарын қарсы алу» Erasmus + жобасы аясында «Интернационализация үшін маркетинг және мәдени шақырулар» атты халықаралық тренинг өтті, онда ҚММУ-нің қызметкерлері: маркетинг және жарнама бөлімінің бастығы А.B. Морой, халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С.Б. Қасымова, жастармен жұмыс жөніндегі бөлімнің бас маманы А.Н. Урмашов қатысты.
ЛУНД УНИВЕРСИТЕТІНДЕГІ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ
19 Маусым 2018
Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру аясында 6D110200 «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 2-оқу жылының докторанты Омарова Алуа Ораловна2018 жылдың 8 сәуірінен 2018 жылдың 8 маусымына дейінЛунд университетінде (Лунд қ., Швеция) білім алды.
ҚММУ Биохимия кафедрасының меңгерушісі Л.Е. Муравлева – Денсаулық сақтау саласының үздік ғалымы!
18 Маусым 2018
Астана қаласында «2018 жылғы ҚР денсаулық сақтау жүйесінің үздігі» республикалық конкурсының жеңімпаздарын марапаттады.
Медицина қызметкерлері күнімен!
15 Маусым 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Медицина қызметкерлері күнін атап өтуге арналған салтанатты жиналыс өтті.
ОҚТЕ-ні ендіру бойынша тәжірибелік алмасу
15 Маусым 2018
Морфология кафедрасының аға оқытушылары Р.Т. Карибжанова мен Г.Б Шапатова 2018 жылдың 6 маусымы мен 8 маусымы аралығында 1 курс студенттеріне оқыған пәндері бойынша қорытынды бақылауға ОҚТЕ-ні (Объективті Құрылымдық Тәжірибелік Емтихан) енгізу жөнінде тәжірибе алмасу мақсатымен Семей қаласының мемлекеттік медицина университетіне іскерлік сапармен барды.