ҚММУ Биохимия кафедрасының меңгерушісі Л.Е. Муравлева – Денсаулық сақтау саласының үздік ғалымы!

18 Маусым 2018

Астана қаласында «2018 жылғы ҚР денсаулық сақтау жүйесінің үздігі» республикалық конкурсының жеңімпаздарын марапаттады.

«Денсаулық сақтау саласының үздік ғалымы» номинациясы бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Биохимия кафедрасының меңгерушісі Лариса Евгеньевна Муравлева танылды.

Лариса Муравлёва – биология ғылымдарының докторы, профессор. Оның ғылыми қызығушылықтары қатарына: медицина, биохимия, генетика және молекулярлық биология, фармакология, токсикология және фармацевтика жатады.

Молекулярлық биология және денсаулық сақтаудың басқа салаларымен байланысты тақырыптар бойынша отандық грант иегері болып табылады.

Ғалымның мақалалары беделді медицина баспаларында жарияланады.