Кәсіби ортаға ендік
16 Қараша 2023
8 қарашада Стоматология мектебі старосталарының отырысы өтті.2023 жылғы 18-20 қазан аралығында «Стоматология» білім беру бағдарламасы бойынша орыс тілінде оқитын 5 курс студенттері Алматыда өткен «Central Asia Dental EXPO – CADEX халықаралық стоматологиялық көрмесі» стоматологиялық көрмесіне қатысуға жіберілді.
Жоба шеңберіндегі таныстыру туры
16 Қараша 2023
2023 жылғы 06-10 қараша аралығында Erasmus+ бағдарламасы аясында 101082831 – BERNICA – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Building Educational and Research Capacities in Nutrition and Dietetics in Central Asia» жобасы («Орталық Азияда тамақтану және диетология саласында білім беру және зерттеу әлеуетін құру») ISTANBUL STUDY TOUR (Стамбул, Түркия) өтті.
Душанбе қаласында студенттерді оқытуды өткізді
16 Қараша 2023
2023 жылдың 28 қазан мен 8 қараша аралығында Қарағанды медицина университетінің жұқпалы аурулар және фтизиатрия кафедрасының оқытушылары қауымдастырылған профессор, м.ғ.к Х.Г. Девдариани және ассистент профессор А.Е. Дюсембаева академиялық ұтқырлық бойынша «Әбуәли Ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетіндегі» МБУ балалар жұқпалы аурулары кафедрасына барды.
Теңге - тәуелсіздік символы
16 Қараша 2023
Қазақтың ұлттық валютасы – теңгенің пайда болғанына 30 жыл толуына орай, сонымен қатар, «Жаңа Қазақстан» тұжырымдамасын іске асыру шеңберінде 2023 жылғы 13 қарашада Қазақстан тарихы және қоғамдық-саяси пәндер кафедрасында «Ұлттық валюта – Қазақстан тарихындағы ерекше белес» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.
Ежелгі Египет медицинасы туралы
16 Қараша 2023
3 қараша, жұма күні Қазақстан тарихы және әлеуметтік – саяси пәндер кафедрасы сабақтан кейін, екі форматта - офлайн және онлайн режімінде тарихи - өлкетану үйірме мүшелерімен кезекті отырысы өтті.
Орыс тілді психотерапевтер мен психологтардың II дүниежүзілік конгресі
15 Қараша 2023
2-6 қарашада Мәскеу қаласында Бүкілресейлік Кәсіби Психотерапия Лигасы ұйымдастырған орыс тілді психотерапевтер мен психологтардың II дүниежүзілік конгресі аяқталды.
Дзюдодан облыс чемпионаты
15 Қараша 2023
2023 жылғы 27 қазанда Қарағанды қаласында дзюдодан ерлер мен әйелдер арасындағы облыс чемпионаты өтті.
Жеңіс жолындағы «Алтын»
14 Қараша 2023
«ҚМУ» КеАҚ 2-002 топ студенті Боронов Шерали Фармация мектептері ересектер арасында таэквондодан Қазақстан Кубогы турнирінде алтын медаль жеңіп алды.
Ұлы ұстазды еске алды
10 Қараша 2023
2023 жылғы 6 қарашада денсаулық сақтаудың көрнекті ұйымдастырушысы, Қазақ КСР еңбек сіңірген дәрігері, Қарағанды мемлекеттік медицина институтының негізін қалаушы Петр Моисеевич Поспеловтың туғанына 120 жыл толуына орай Басқарма Төрағасы-Ректор, профессор-оқытушылар құрамы және ЖОО студенттері оқу корпусының ғимаратында оның құрметіне орнатылған мемориалдық тақтаға гүл шоқтарын қойып, ұлы тұлғаны еске алды.
Өзін-өзі тану туралы сөйлесу
07 Қараша 2023
3 қараша күні Қазақстан тарихы және қоғамдық-саяси пәндер кафедрасының психологы Абдикаримова Гүлмира Бақтиярқызы психологиялық клуб аясында студенттермен кезекті кездесуін өткізді, оған фармацевтикалық өндіріс технологиясы мамандығының 2 курс студенттері белсене қатысты.