Наурыз – халықаралық мейрам!
20 Наурыз 2015
Наурыз - бұл қазақ халқының ғана емес, бүкіл Азия халықтарының бес мың жылдан бері тойланып келе жатқан ең басты мейрамы. Наурыз - бұл табиғаттың қыстан оянып, көктем келіп, ағаштың бүршік жарып, жаңа жылдың және жаңа өмірдің басталғандығының белгісі. Наурыз мейрамы - табиғатқа табыну мейрамы.
Қазақстан туберкулезден еркін ел!
20 Наурыз 2015
Бүкіл әлемдік туберкулезбен күрес күні аясында «Қазақстан туберкулезден еркін ел!» ұранымен 2015-жылдың 18-наурызында ҚММУ Фтизиатрия кафедрасының қызметкерлерімен «Туберкулез,берілу жолдары және алдын-алу» тақырыбында Қарағанды қаласының № 50 мектебінде іс-шара жүргізілді.
Дзю-до бойынша біріншілік.
20 Наурыз 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің күрес залында дзю-до күресі бойынша ҚММУ ашық біріншілік жекпе – жегінің финалы болып өтті. Жарыс Ұлы Жеңістің 70-жылдығын мерекелеуге, сонымен қатар ҚММУ 65-жылдығына арналды.
Наурыз, Наурыз!
20 Наурыз 2015
Наурыз – жаңа өмірдің, бейбітшілікпен көктем мерекесі.
Шебер қыздар шабыты
20 Наурыз 2015
«Қыз бала қолынан өнері тамған болу керек» деген мақсатта, өзіміздің кезекті кездесуімізге ателье қызметкері, өз ісінің шебері Елизаветта Николаевнаны шақырдық. Ол осы ұсынысымызды естіген сәтте, қуана-қуана өз келісімін берді. Ол болашақ дәрігерлердің осылай жан-жақты болғысы келетініне қатты қуанды.
Наурыз - ккөктемнің туылған күні!
20 Наурыз 2015
Наурыз мейрамы – бұл көктем мейрамы. Сонымен қатар бұл мейрамды шығыс Жаңа жылы деп те атайды. Шығыс күнтізбесі бойынша Навруз 21 наурыз айына келеді – күн мен түннің теңесетін күні, зайырлы күнтізбе қабылдағанша шығыста көктемнің бірінші күні болып есептелді.
Халықаралық күн – 8 наурыз!
20 Наурыз 2015
6-наурызда университеттің акт залында үлкен сәттілікпен Халықаралық әйелдер күні – 8-наурызға арналған концерт өтті. Бұл күні ҚММУ-де мерекелік, сүйіспеншілік пен жылулық көңіл-күйі таралды. Акт залының кіре берісінде айбынды жігіттеріміз әсем жанды аруларымызға гүл шоқтарын табыс етті және мереке қонақтарын қарсы алды.
Үздік мергендер.
18 Наурыз 2015
Сенбіде 14 - наурызда , Университет тирінде ҚММУ оқ ату бойынша жеке біріншілік болып өтті. Турнир қазақ халқының сүйікті қызы, Кеңес Одағының Батыры мерген Әлия Молдағұлованы еске алуға арналды. Турнир ҚММУ спорт клубы Д.Ш. кафедрасымен бірлесіп ұйымдастырылды.
Ардагерлерге күтім және серік қажет
18 Наурыз 2015
8 - наурыз қарсаңында ЫСК (Ынталы студенттер клубы) еріктілері нәзік жанды аруларды, Ұлы Отан соғысының ардагерлерін Халықаралық әйелдер күнімен құттықтады. Бұл жолы клуб мүшелері В.Г. Архипованың, К.В. Петрованың, А.И. Пономаренконың, М.З. Сейсембекованың, Е.П. Сприндистің, Р.Г. Юрованың, Л.В. Баталованың, А.И. Коновалованың, Г.Ф. Кулыбекованың, Г.Н. Мусатованың, И.А. Рыковскойдің, М.А. Сыртанованың және А.В. Шибарованың үйлерінде болып қайтты.
А.К.С.Қ. (Ардагерлерге күтім және серік қажет)
18 Наурыз 2015
Биылғы 2015 жыл айрықша. Біздің халық, барлық прогресшіл адамзат сияқты фашизмнен құтқарған Жеңістің 70-жылдығын атап өтуде. Атаулы күннің құрметіне, тыл еңбеккері, 40-жылдық еңбек өтілі бар еңбек ардагері, тарихшы Ф.Х.Иксанова 17.04.2015 ж. Ұлы Жеңіске арналған көрмені ұйымдастыруды жоспарлауда.