Толық контактілі панкратион кубогы
11 Қазан 2023
1 қазанда клубтар арасында толық контактілі панкратион кубогы өтті. Жарысқа «ҚМУ» КеАҚстуденттері қатысып, жүлделі орындарға ие болды.
Алматы марафоны
09 Қазан 2023
1 қазанда Орталық Азияның жыл сайынғы ең ірі жүгіру жарысы - он екінші Алматы марафоны өтті.
Денсаулық фестивалі
06 Қазан 2023
«ҚМУ» КеАҚ дене шынықтыру орталығының жаттықтырушылары мен оқытушылары қыркүйек күндері Орталық мәдениет және демалыс саябағында білім алушылармен дәстүрлі Денсаулық фестивалін өткізді.
Кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты
03 Қазан 2023
2023 жылдың 30 қыркүйегінде ҚР еңбегі сіңген жаттықтырушы К.С. Кукуды еске алуға арналған кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті.
Студенттік кездесулер
02 Қазан 2023
Қоғамдық денсаулық мектебінің студенттік өзін-өзі басқару комитеті 28.09.2023 ж. «Танысу кешін» өткізді.
Медициналық білім берудегі симуляция
28 Қыркүйек 2023
2023 жылдың 21-23 қыркүйегінде Мәскеу қаласында Ресей медицинасындағы симуляциялық білім беру саласындағы ең ауқымды шара - медицинадағы симуляциялық білім берудің Ресей қауымдастығының XII съезді және «Медицинадағы симуляциялық білім беру: тәжірибе, даму, инновация. РОСОМЕД-2023» халықаралықконференциясы өтті.
Аурухана ауылға жол тартады
27 Қыркүйек 2023
Биылғы жылы Шет және Нұра аудандарының шалғайдағы ауылдық елді мекендерінде медициналық қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында Қарағанды медицина университетінің дәрігерлер бригадасы ауыл тұрғындарын қабылдады.
«Жұмыс істейтін жастардың үздік тәлімгері»
26 Қыркүйек 2023
«Еңбек жолы» конкурсының республикалық кезеңінің «Жұмыс істейтін жастардың үздік тәлімгері» номинациясы бойынша м.ғ.к., профессор, «Қарағанды медицина университеті»КеАҚ клиникасының бас хирургі Нұрқаси Абатов жеңімпаз атанды.
Деканның студенттермен кездесуі
26 Қыркүйек 2023
Университетте 1- 22 қыркүйекаралығында стоматология мектебінің деканының «Стоматология»білім беру бағдарламасы бойынша 1 курс студенттермен кездесуі өтті.
Эпидемиологиялық «баттл»
26 Қыркүйек 2023
Соңғы жылдары студенттік олимпиадалар академиялық іс-әрекеттердің маңызды элементі болып қалыптасуда, өйткені ол жас мамандарға өз мүмкіншіліктерін көрсетуге және мамандықтарына тереңдей енуге мүмкіндік береді. Сондай маңызды оқиғалардың бірі болып «Астана медицина университеті» КеАҚ мен «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ арасындағы эпидемиологиялық «БАТТЛ» саналады.