Медициналық білім беру: ХХІ ғасыр жастарының таңдауы
25 Мамыр 2021
2021 жылдың 14 мамырында Қазан мемлекеттік медицина университетінің ұйымдастыруымен "Медициналық білім беру: ХХІ ғасыр жастарының таңдауы" атты VII халықаралық оқу-әдістемелік конференциясыболып өтті.
Гистологияны оқытудағы виртуалды технологиялар: Anatomage
25 Мамыр 2021
2021 жылдың 19 сәуірі мен 21 мамыры аралығында морфология және физиология кафедрасының оқытушылары (30 адам)«Anatomage»виртуалды анатомиялық үстелінің мүмкіндіктерін зерттеді.
Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні
25 Мамыр 2021
24 мамыр 2021 ж Қарағанды облыстық Ж.Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында «Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу» туралы тарихи-танымдық кеш ұйымдастырылды. Шара zoom платформасында өтті.
Дәрігерлер, алға!
21 Мамыр 2021
Қазақстанның медициналық жоғары оқу орындарының студенттері арасында шахматтан республикалық онлайн-турнир аяқталды. Біздің спортшылар сәтті өнер көрсетіп, жүлделі 3-орынды иеленді. Біздің командамыздың атынан 3 және 5 курс студенттері Алеушинов Әділхан 5-042 ЖМ, Есенбеков Мағжан 5-022 ЖМ, Мусин Мәди 3-027 ЖМ, Жакажанова Жұлдыз 3-029 ЖМ қатысты. Құттықтаймыз!
Халықаралық мейіргерлер күніне арналған дөңгелек үстел
18 Мамыр 2021
2021 жылғы 12 мамырда Қарағанды медицина университетінің мейіргерлік білім беру мектебінде онлайн форматта халықаралық мейіргер күніне орайластырылған мейіргер ісіндегі практика мен зерттеудің өзекті мәселелерін талқылауға арналған "Қарағанды өңірінің мейіргер ісінің өзекті мәселелері" атты дөңгелек үстелі өткізілді.
Қарағанды​​ қаласының орта білім беру мекемелерінде кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді
18 Мамыр 2021
«ҚМУ» КеАҚҚоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінің қызметкерлері Қарағанды ​​медициналық университетіне оқуға түсу үшін орта жалпы білім беру және орта арнаулы оқу орындарының түлектеріне кәсіптік бағдар беру бойынша белсенді жұмыс жүргізуде.
C. Д. АсфендияроватындағыҚазҰМУ профессоры Тоғызбаева Қарлығаш ҚабдешқызынаКеАҚ «Қарағанды медициналық университеті» «Құрметті профессор» атағын беруімен шын жүректен құттықтаймыз.
12 Мамыр 2021
Тоғызбаева Қарлығаш Қабдешқызын біздің университетпен көп байланыстырады. 1965 жылы ол Қарағанды мемлекеттік медицина институтының санитарлық-гигиеналық факультетіне оқуға түсіп, оны 1971 жылы үздік дипломмен бітірді.
Қарағанды медицина университеті студенттері Tumar Student Business Challenge жеңімпаздары арасында
12 Мамыр 2021
Tumar Student Business Challenge студенттік стартаптардың және бизнестербайқауында медик-студенттердің екі жобасы ең үздік деп танылды.
Жартылай марафон жеңіс әкелді!
12 Мамыр 2021
Павлодар қаласында Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің мерейтойына арналған жартылай марафон өтті. 21,1 км қашықтыққа жүгірудің жеңімпазы біздің студент Павел Овцынов 3-030 ОМ (жаттықтырушылар В.В. Овцынов, А.И. Слатинин) болды.
Естелікке тағзым
01 Мамыр 2021
Қалыптасқан дәстүр бойынша Қарағанды медицина университеті әскери кафедрасының ұжымы Жеңіс күні және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері күні қарсаңында Ұлы Отан соғысы жылдарында эвакогоспитальдарда жарақаттардан қайтыс болған жауынгерлердің ескерткіш-мемориалында, сондай-ақ Кеңес Одағы Батырларының жерленген жерлерінде сенбілік өткізді.