«Дөңгелек столдағы» әңгімелесу

30 Сәуір 2014

2014ж. 9 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Кітапханалық қызмет көрсету: дәстүрлер мен жаңа технологиялар» «Дөңгелек столы» өтті.

Әңгімелесуге қатысу үшін кітапхана бөлімдерінің жетекшілері шақыртылды: М.Х.Мананбаева, В.А.Войцеховская, С.Г.Зинченко, Л.В.Чернявская және О.А. Фадина мен жалпы медицина және стоматология және профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің 1-5 курс студенттері қатысты.

Кездесуге қатысушылар кітапхананың бөлімдерінің жұмыстарын жетілдіру мәселелері мен келешектері талқыланды, атап айтқанда студенттерге қызмет көрсету бойынша жағдайларды жақсарту үшін ұйымдастырылған.

«Дөңгелек стол» барысында мемлекеттік тілде кітап шығару жағдайы, жинақтау тенденциялары сарапталды, кітапхананың толық мәтінді базаларына көңіл бөлінеді. Сөз сөйлегендер келесі тақырыптарда сөз сөйледі: қарызгерлермен жұмыс, студенттердің кітапхана жұмысына қатысуы. «Ынталы студенттер клубы» тарапынан келесі ұсыныстар қатары ұсынылды: кітапхана аумағында ішетін суы бар кулерлер орнату, кітапханаға көмек үшін волонтерлік сап құру, кітапхана қызметіне қатысты түрлі шаралар өткізу.

Кітапхана мамандары студенттердің ұсыныстарын қолдады және «Кітапхана кеңесі» құрамына «Ынталы студенттер клубын» енгізуді шешті.

Кітапхана директоры

Л.А. Шегай