Нұр – Сұлтан қаласындағы кәсіпкерлік meet-up

20 Желтоқсан 2019

«Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасының аясында 10 және 11 желтоқсанда Нұр – Сұлтан қаласында қорытынды кездесу өтті. Entrepreneurial MeetUp – бұл студенттердің, оқытушылардың және аймақтық оқу орындарының қызметкерлерінің жаңа құзыреттіліктерді дамытуы, сонымен қатар әр қатысушының қатысуы мен белсенділігі арқылы қызықты тақырыптар мен тенденцияларды талқылауға арналған іс-шара.

Біздің университеттің атынан жоба жетекшілері – стоматология мектебі деканының орынбасары Куркенова Рымгуль және фармацевтикалық пәндер және химия кафедрасының оқытушысы Тулебаев Ерболат, сонымен қатар осы жылдың қазан айында Қарағанды медицина университетінің қабырғасында REW-challenge іс-шарасы өткізілгеннен кейін қатысуға құқық алған стоматология және қоғамдық денсаулық сақтау, биомедицина және фармация мектебінің 14 студенті қатысты.

Осы жылы студенттер үшін «Product Manager деген кім және ол немен айналысады?» және  «Стартаптағы сәтсіздіктер: олардан қорқуды қалай тоқтатып, пайда табуды үйрену» оқу модульдері ұйымдастырылды. Оқытушылар үшін «Кәсіпкерлік пәндерді оқытуда дизайнерлік ойлауды қолдану», «Сандық дәуірдегі оқытушының жеке бренді» және «Дәлелденген сабақ: финдік білім беру жүйесінен нені үйренуге болады?» атты семинарлар өткізілді.

Бұдан басқа, «ProjectDay» стартап-чемпионаты және  «BigIdeasCamp» жазғы кәсіпкерлік мектебінде басталған және сатылымда сатылымға шыққан, алғашқы тапсырыстар мен тапсырыс берушілер сатылымға шыққан стартаптар туралы презентация жасалды.

Жиналысқа қатысушыларды әсіресе Sensei Room Еуразиялық банктің Басқарма Төрағасы ВячеславМорозовпен және Speed Dating кәсіпкерлерімен,  бизнесмендермен және әр түрлі компаниялардың топ-менеджерлерімен жылдам танысулары ерекше әсер етті.

#EcoSystemERG

«Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі»