Он жетінші стартта!

08 Қараша 2018

Қараша айының бірінші сенбісінде, Жастармен жұмыс жасау бөлімі физикалық денсаулық орталығымен орталығымен бірлесе отырып ҚММУ XVII футбол чемпионатын ашты.

Университеттің спорттық өмірін футболсыз елестету мүмкін емес. Турнир өзінің тарихының бес жыл аралығында, университет командасының білікті ойыншыларын тұрақты түрде дайындауға арналған нақты «кадрлар көзі» болды, және университетте ең салмақты, танымал жарыстардың бірі болып саналады.

Турнирде ҚММУ жатақханалары, мектептері, факультеттері мен мамандықтардың атынан шығатын студенттік командалар қатысады. Чемпионаттың қатысушылары дәстүрлі түрде жақсы дайындық деңгейін көрсететін факт қуантады. Чемпионат ойындары шынымен қызықты және көптеген жанкүйерлердің назарын аудартады. Студенттер өздерінің «жатақханаларын» белсенді қолдайды және ойындарда спорттық мейрамның атмосферасы сезіледі!

Қарағанды облысы Қазақстанның шағын футбол орталықтарының бірі болып саналады. Біріншілдік ойындары параллелді түрде өтетін аймақтық футбол чемпионатына  дайындық аясында жақсы көмек болып табылады. Біздің жетекші спортшыларымызға екі жақтың атынан шығу оңай емес болғанымен , бірақ ешкім шағымданбайды. Нәтижесінде ҚММУ футболшылары қалалық және облыстық деңгейдегі турнирлерінде сенімді ойындарды көрсетті.

Жастармен жұмыс жасау бөлімі

Физикалық денсаулық орталығы