«Armanga jol-2022» жартылай марафоны
03 Қараша 2022
Қыркүйек айының соңында Қарағанды қаласында Республика күніне орай жартылай марафон өтті. Жаппай іс-шара көптеген кәсіпқойлар мен жүгіру әуесқойларын жинады.
Теориядан практикаға
01 Қараша 2022
2022 жылы 13-14 қазан аралығында Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ базасында халықаралық деңгейде «Анестезиологиядағы, реаниматологиядағы және қарқынды терапиядағы өзекті мәселелер мен инновациялық технологиялар» атты республикалық ғылыми-практикалық, білім беру конференциясы өтті.
Республика күні-Қазақстанның ұлттық мерекесі
01 Қараша 2022
2022 жылғы 20 қазанда клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында "Фармация" мамандығының 3-001 және 3002 топтары студенттері арасында кафедра оқытушылары Т.Л Николаева мен М. К. Кудеринованың жетекшілігімен сынып сағаты өткізілді. Сынып сағатында Қазақстан Республикасының қалыптасуы талқыланды.
Тұңғыш Президент Қорының республикалық байқауындағы жеңіс
01 Қараша 2022
«ҚМУ» КеАҚ «Фармация» мамандығының 5 курс студенті Арымбеков Асет Каниевич Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Қорының стипендиясына ие болды. Республикалық байқаудың жеңімпаздарын марапаттау рәсімі Алматы қаласында өтті.
Мамандық таңдауға көмектесеміз
31 Қазан 2022
2022 жылдың 26 қазанында Қарағанды қаласы Абай атындағы №104 мектеп-гимназиясында «Болашақ» қауымдастығының «Мамандық таңдауға көмектесу» жобасы аясында Халықаралық медицина университетінің (Малайзия) түлегі, «Қарағанды медицина университетінің» симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының директоры Кемелова Гүлшат Сейітмұратқызы жоғары сынып оқушыларына дәріс өткізді.
«Алғашқы медициналық-санитарлық көмектегі инновациялар» халықаралық конгрессі
28 Қазан 2022
2022 жылғы 13 және 14 қазанда Тараз қаласында өткен МСАК бойынша Алматы декларациясының 44 жылдығына және Астана декларациясының 4 жылдығына арналған «Алғашқы медициналық-санитарлық көмектегі инновациялар» халықаралық конгресі өтті. Конгресті Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі, Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы, «Primary Health Care» Ұлттық қауымдастығы (Қазақстан Республикасы) ұйымдастырды.
«ҚР Президентінің жолдауы – Жаңа Қазақстанның маңызды қадамы»
05 Қазан 2022
2022 жылдың 4-қазанында Қарағанды медицина университетінің Тілдерді дамыту орталығында қауымдастырылған профессор, ф.ғ.к. Каукербекова Бағлан Сәтібекқызының ұйымдастыруымен «ҚР Президентінің жолдауы – Жаңа Қазақстанның маңызды қадамы» атты ғылыми-әдістемелік дөңгелек үстел өтті.
Денсаулық фестивалі
05 Қазан 2022
2022 жылдың қыркүйегінде физикалық денсаулық орталығы дәстүрлі Денсаулық фестивалін өткізді.
Еңбекті қорғау саласындағы сарапшылар кәсіби тәуекелдерді бағалау жүйесін дамытуды талқылады
04 Қазан 2022
2022 жылдың 14-15 қыркүйегінде Щучинск қаласында «Еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау саласындағы ғылыми бағыттардың басымдықтары» атты екі күндік ғылыми-практикалық конференция өз жұмысын бастады, оның барысында кәсіби тәуекелдерді бағалау, оның трендтері мен перспективалары, сондай-ақ қазіргі заманғы шындықта практикалық қолдану сияқты мәселелер талқыланады.
РОСОМЕД-2022: Медицинадағы симуляциялық оқыту
04 Қазан 2022
2022 жылдың 28-30 қыркүйегінде Мәскеуде Ресейдің медицинадағы симуляциялық оқыту қоғамының XI съезі және «Медицинадағы симуляциялық оқыту: тәжірибе, даму, инновация РОСОМЕД-2022 халықаралық конференциясы болып өтті.