Тәжірибелік дағдыларын бағалау

06 Қаңтар 2015

24.12.2014 ж. ҚММУ стоматологиялық клиникасында ҚММУ медициналық колледж cтоматология және ортопедиялық стоматология мамандықтары түлектерінің тіс техникалық пәндер бойынша тәжірибелік дағдыларын бағалау жүргізілді.

Тәжірибелік дағдыларының емтиханын тәжірибелік денсаулық сақтау өкілдері:  «Зуботехническая лаборатория» ЖШС директоры, тіс дәрігері - А.М.Мукушев, тіс техниктері В.В.Третьяков, К.Т.Касенов, «Дантист» стоматологиялық клиникасының ортопедиялық стоматология бөлімінің меңгерушісі В.В.Минор, «БАПТА стоматологиялық клиникасы» тіс технигі Е.Е.Шайтарова және терапиялық және ортопедиялық стоматология кафедрасының ассистенті Т.С.Сакенов, ҚММУ стоматологиялық клиникасының тіс технигі Т.М.Ермекбаев.

Қорытындысында емтихан алушылар түлектердің тіс техникалық пәндер бойынша тәжірибелік дайындығының жақсы деңгейін назарға салған дөңгелек үстел жүргізілді.