Валентина Брониславовна Сиротаны Дүниежүзілік өнертапқыш әйелдер мен кәсіпкерлер ұйымы марапаттады!

26 Мамыр 2014

Дауыс берулердің нәтижесі бойынша конкурстық комиссия өнертапқыштық саласындағы «Шапағат-2014» республикалық конкурсының жеңімпаздарын анықтады.

«Химиотерапия өткізу кезінде сүт безі қатерлі ісігіне шалдыққан науқастардағы тромботикалық асқынуларды  скриниг диагностикалау тәсілі» № 26851 инновациялық патенті бойынша жаңалықтың қосымша авторы, ҚММУ онкология кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымының докторы, профессор Сирота Валентина Брониславовна Өнертапқыш және кәсіпкер әйелдердің бүкіләлемдік ұйымының сыйлығына ие болды.

Марапаттау рәсімі ҮІІ Астана экономикалық форумының аясында өтті. Марапатты Дүниежүзілік өнертапқыш әйелдер мен кәсіпкерлер қауымдастығының президенті Ми-Йонг Хан тапсырды.

20235