Ынтымақтастық туралы екіжақты меморандумға қол қойылды

26 Сәуір 2023

2023 жылғы 24 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басшылығының Didier Canesse елшісімен және Қазақстан Республикасындағы Франция елшілігінің делегациясымен кездесуі өтті. Сондай-ақ, кездесуге өмір туралы ғылымдар институтының директоры Клюев Дмитрий Анатольевич, «Сапар профессоры»бағдарламасы аясында шақырылған Ницца университетінің профессоры Натали Мазуре ханым және  «CIPREVO» компаниясының негізін қалаушыGregoire Prevost мырза қатысты.

Кездесу барысында Франция университеттері мен «Қарағанды медицина университеті»КеАҚ арасындағы ынтымақтастық талқыланды.

Кездесуді «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ мен Gregoire Prevost мырза негізін қалаған «CIPREVO» компаниясы арасындағы ынтымақтастық туралы екі жақты Меморандумға қол қою арқылы аяқтады.