PhD ғылыми жетекшілік бойынша ORPHEUS виртуалды семинары

16 Қараша 2022

2022 жылдың 11 қарашасында «ҚМУ» КеАҚ-да ғылыми кеңесшілер мен докторанттар үшін Еуропалық аймақтағы биомедицина және клиникалық медицинада PhD білім беру ұйымының ORPHEUS сарапшылары ұйымдастырған онлайн мастер-класс өтті.

ORPHEUS бірнеше жыл бойы «ҚМУ» КеАҚ-мен белсенді жұмыс істейді. Мастер-класс ұйымдастырушылары Қарағанды медицина университеті, School of Medicine Izmir University of Economics (Түркия), Aarhus University, Denmark (Дания) және University College Dublin (Ирландия).

Мастер-класс бағдарламасында «Ғылыми жетекшілік етудегі кәсіби мінез-құлық», «Ғылыми жетекші мен докторант арасындағы қарым-қатынас», «Дауды шешу» тақырыптары талқыланды.

Спикерлер ретінде халықаралық сарапшылар Dr. Janet Carton (University College Dublin, Ireland), Prof. Gül Güner Akdogan (Izmir University of Economics, School of Medicine, Turkey), Prof. Michael Mulvany (Aarhus University, Denmark) және «ҚМУ» КеАҚ координаторлармен бірге сөз сөйледі.