Ас қорыту органдары ауруларын жүргізу тактикасы мәселелері жөніндегі Конгресс

05 Шілде 2022

2022 жылдың 27-28 маусымында Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан гепатологтарының/гастроэнтерологтарының V конгресі өтті, онда ас қорыту ауруларымен күресу тактикасына қатысты мәселелер және диагностика мен емдеудің жаңа стратегиялары талқыланды.

Бағдарлама аясында постер сессиясы өтті, онда «Гастроэнтерология, ересектердің, балалардың» мамандығы бойынша резиденттер өз баяндамаларын қорғады.

1-дәрежелі дипломмен «ҚМУ» КеАҚ резиденттері Чункенеева А.С., Гофман С.Я., Кадырова А.Ж. марапатталды.

2-дәрежелі дипломмен «ҚМУ» КеАҚ резиденттері Егизгельдинова Ж.Е., Жоломанова Г.К., Сейсенбекова А.К. марапатталды.

«Гастроэнтерология, ересектердің, балалардың» мамандығы бойынша резиденттер атынан берілген мүмкіндік үшін ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, профессор, оқу бағдарламасының жетекшісі Елена Михайловна Ларюшинаға және ОКА гепатологиялық орталығының басшысы,  клиникалық тәлімгер Ирина Анатольевна Лозинскаяғаүлкен алғысымызды білдіреміз.