Заманауи онкология бойынша дәрістер

09 Маусым 2021

Халықаралық ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру шеңберінде КЕАҚ «ҚМУ» Онкология және радиациялық диагностика бөлімінің бастығы Н.А. Кабилдинаның ұйымдастыруымен Новосібір мемлекеттік медицина университетінің профессоры С.В. Сидоров «Онкология» мамандығы бойынша резидентура студенттеріне дәріс берді.

2 күн ішінде Zoom платформасында бейнеконференциялар өтті, онда профессор заманауи онкологияның негізгі мәселелерін атап өтті. Олардың ішінде жалпы онкология, онкологиялық көмекті ұйымдастыру, сүт безі қатерлі ісігі, сүт безі қатерлі ісігі аурулары үшін органдарды сақтау операциялары, қатерлі ісіктері бар науқастарға арналған дәрі-дәрмек терапиясы.

Әр дәрістен кейін тыңдаушылар өз сұрақтарын қоя алады. Резиденттер өте көп ақпарат алды, сондай-ақ құрметті аға әріптесінен баға жетпес тәжірибе алды.

Бұл пандемия кезінде кафедра меңгерушісі Н.А. Кабилдина және профессор С.В. Сидоров қол жетімді заманауи форматта ақпарат алу мүмкіндігі үшін алғыс білдіреміз.