Нефрологиядағы семинарлар

02 Маусым 2021

2021 жылдың 14 - 25  мамыр аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы боаынша  Ішкі аурулар кафедрасының доценті И.В. Бачева академик И.П. Павлова атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетінде онлайн режимінде дәріс берді. Тренингтер урология және нефрология кафедрасының базасында өткізілді.

Тақырыптық жоспарға сәйкес жалпы медицина факультетінің 6 курс студенттеріне «Нефрология» пәні бойынша семинарлар өткізілді.

Оқыту дәстүрлі және белсенді оқыту әдістерін біріктіріп, клиникалық жағдайларды интерактивті талдаумен, мысалы: созылмалы бүйрек ауруы, жедел бүйрек жарақаты, жедел бүйрек ауруы, бүйрек алмастырғыш ауруы, нефропротекция мәселелері, COVID-19 дифференциалды диагностикасы нефропатия туралы талқыланды. Сабақ барысында студенттер ұсынылған тақырыптар бойынша баяндамалар, презентациялар дайындады, өтілген материал бойынша кері байланыс ала отырып тестілік тапсырмаларды орындады.

Осы циклдің соңында брифинг өткізілді, онда оқыту әдістемесі талқыланды, күндізгі оқытуды жүргізуге тілектер айтылды.