«Философия және Сана»

24 Желтоқсан 2019

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 28 жылдығына орай, «Рухани Жаңғыру» бағдарламасы аясында, Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында Халықаралық медицина факультетінің 2 курс студенттері және 2001, 2002, 2025 көптілді топ студенттері арасында ағылшын тілінде студенттік конференция өткізілді. Конференция тақырыбы «Сана және ұлттық өзіндік сана».

2002 топ студенттері Берікбай Ғазиз, Жашкеев Санжар, Жұмагелдіқызы Инабат және Райымбек Ұлдайдың дайындаған бағдарламалары шетелдік студенттер арасында қызығушылық тудырды. Конференция соңында баяндамашылар мен белсенді студенттер мақтау қағазымен және арнайы сыйлықтармен марапатталды. Конференцияны ассистент - профессор Галина Галия Фанильевна ұйымдастырды.

ассистент - профессор Галина Галия Фанильевна.

Қазақстан тарихы және ӘСП кафедра.