Халықаралық қазақ-түрік университетіне Қожа ахмет ясауи (түркістан қ.) Атындағы сапар

20 Желтоқсан 2019

Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің (Түркістан қ.) шақыруы бойынша 03.12.2019 ж. - 14.12.2019 ж. аралығында қауымдастырылған профессор, б.ғ.к., Чергизова Бибігүл Төлегенқызы морфология және физиология кафедрасына академиялық ұтқырлық жоспары бойынша келді.

Ходжа Ахмет Яссауи кафедраның МКТУ Медицина факультетінің «Морфология және физиология» кафедрасында болған уақытында мен оқу-әдістемелік, ғылыми-практикалық және тәрбие қызметімен, күнтізбелік-тақырыптық жоспарлармен, "Жалпы медицина" мамандығының студенттері арналған "Жеке физиология" пәні бойынша оқу бағдарламаларымен және "Стоматология" мамандығының студенттері үшін "Морфология және физиология"пәнінің оқу бағдарламаларымен танысты.

Академиялық алмасу шеңберінде кафедраның жетекші профессорлары Ишигов Ибрагим Агаұлы, Ажаев Совет Ажайұлы, кафедра доценті Нарымбетова Тохжан Мансұрқызы және кафедраның басқа да оқытушыларының дәрістері мен тәжірибелік сабақтарына қатыстым, университеттің Ғылыми кітапханасымен, кафедраның оқу аудиторияларымен таныстым.

"Жалпы медицина" мамандығының 2 курс студенттері үшін 2019ж. 06 желтоқсанында "Тыныс алу жүйесінің нейро-гуморальді реттелуі" тақырыбында ашық дәріс өткізілді.

"Тыныс алу жүйесінің нейро-гуморальды реттелуі" тақырыбы бойынша ашық практикалық сабақ өткіздім, онда оқытудың жоғары оқу-әдістемелік деңгейін, өте жақсы коммуникативтік дағдылар мен студенттермен жақсы өзара кері байланыс көрсеттім. Практикалық сабаққа кафедраның жетекші профессорлары мен оқытушылары қатысты.

Сапар барысында қауымдастырылған профессор Б. Т. Чергизова эрудицияның жақсы деңгейін көрсетті, сабақтар оқытудың интерактивті әдістерін пайдалана отырып, жоғары әдістемелік деңгейде өткізілді. Қауымдастырылған профессор Б. Т. Чергизова оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор, профессор У. У. Үмбетовтың атынан академиялық ұтқырлықты өту туралы Сертификатпен марапатталды.

Студенттермен бірге Түркістанның тарихи орындарына барып, қаланың мәдени көрікті жерлерімен және әдемі табиғатымен таныстым. Кафедра ұжымы өте жылы қабылдады, студенттермен достық қарым-қатынас орнады. Барлық күндер ұмытылмас және өте жағымды эмоционалдық жағдайда өтті, достық қарым-қатынас орнады, ұжымда лайықты құрметке ие болды.