Кідіріссіз жағдайлар аймағы

18 Қараша 2019

2019 жылдың 15 қарашасы күні Симмуляциялық және білім беру технологиялары орталығының қызметкерлері мен 1, 2, 3 жыл білім алып жатқан резиденттердің арасында  кідіріссіз медициналық көмек көрсету бойынша «Кідіріссіз жағдайлар аймағы» атты байқау ұйымдастырылды. Клиникалық сценарий ретінде «Тұтқындарды кепілге алу. Қарулы шабуыл» алынды.

Топтарды бағалауға Қарағанды қаласының тәжірибедегі денсаулық сақтау қызметкерлері қатысты. Атап айтсақ: отбасылық медицина кафедрасының  ассоцирленген профессоры В.А.Жакипбекова, жедел медициналық көмек кафедрасының ассоцирленген профессоры Г.Н. Ажиметова, КеАҚ ҚМУ  Қауіпсіздік Кеңесінің басшысы М.К. Қалиев, ҚР ІІМ  Қарағанды облысы бойынша ТЖК «Апаттар медицинасы орталығы» ММ дәрігері А.Ю. Ковриков, Овезнепесов Т.Н., Қарағанды қаласының ТЖБ бас маманы А.Т. Ашимов, Қарағанды қаласының ТЖБ инженері С.С. Зейнуллин.

Емтихан алушылар  резиденттердің дайындығын жоғары бағалады. Байқау  аяқталғаннан кейін барлық қатысушылар дебрифингке қатысып кері байланыс алды. Байқау қатысушылары аталған шараның жоғары деңгейде ұйымдастырылып өткендігін атап өтті.

Байқаудың қортындысы бойынша:

1 орын: Югай К.С., Полещук  А.В., Орынбек А.Б., Даулетия Д.Д., Аумажитов С.Ж., Загитова К.Р., Кузовков И.А.

2 орын: Прокопьева Т.А., Покрашенко О.А., Химатова Л.А., Жанкоразов М.Н., Тракс О.В., Сырлыбаева Т.К.

3 орын: Ющук С.А., Оразәлі Н.Ә., Мамедова З.М., Хайрбекова Х.Б., Шайкен Е.А., Шаяханова Н.Ж.

СББТО жаттықтырушысы М.К. Шамшиева

1989