Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің делегациясының сапары

08 Қараша 2018

2018 жылдың 5 мен 13 қарашасы аралығындаАбуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің делегациясы ҚММУ-де. Делегация құрамында: Махмудов Хайём Рузибоевич - стратегиялық даму және басқару орталығының директоры, Бахром Саидзода - қоғамдық денсаулық сақтау факультетінің деканы, Умарова Замира - стратегиялық даму және менеджмент орталығының маманы, Бахтиёрова Наргис - еңбекті қорғау және қоршаған ортаны қорғау бөлімінің ассистенті.

Сапар барысында Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің өкілдері, стратегиялық даму, ғылым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор А.А. Тұрмұхамбетова және оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор В.П. Риклефс кездесу өткізді.

Делегация сапарының негізгі мақсаты - денсаулық сақтау және фармация мектебінің құрылымын, оқу жоспарынан сыныптар мен лекцияларға дейін зерттеу. Сонымен қатар, ТММУ мамандары оқу жұмысы департаменті, сапа менеджменті бөлімі және стратегиялық даму және жоспарлау департаментімен танысады.

Қонақтарға ҚММУ тарихы мұражайы, Ұжымдық пайдалану зертханасы, Тәжірибелік дағдылар орталығы ұсынылды.