2018 түлектері!

11 Шілде 2018

2018 жылы 5 шілде айында ҚММУ Акт залында «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандықтары бойынша интернатура түлектеріне салтанатты түрде диплом тапсырысы өтті.

Құттықтау сөзімен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің оқу-әдістемелік жөніндегі проректоры В.П.Риклефс және клиникалық жұмыс және үздіксіз кәсіби даму жөніндегі проректоры Б.Н. Кошерова сөйледі.

Сондай-ақ жас дәрігерлерді жалпы медицина және стоматология факультетінің деканы   В.Б. Ташкенбаева,   кафедралар  меңгерушілері  Б.Т. Тукбекова, С.Т.Тулеутаева, Е.М. Ларюшина, акушерлік және гинекология кафедрасының  ассистенті   С.У. Жанабаева,  №2  хирургияық аурулар кафедрасының доценті А.Е. Алибеков құттықтады.

Марапаттау рәсімі түлектердің орындауында шығармашылық нөмірлермен сүйемелдеді, салтанатты шараның аяқтауында түлектер ҚММУ ән  ұранын орындады, осы ән ұранның авторлары Қарағанды мемлекеттік медицина институтінің түлектері  Хорошаш Аскар және Огай Сергей.