Түлектер кездесуі

03 Шілде 2018

30 маусымда ҚММУ акт залында  әртүрлі жылдардағы түлектердің дәстүрлі кездесуі өтті.

Шілде айының жылы күнінде жастықпен кездесу үшін Қарағанды ​​медицина институтының бұрынғы студенттері, біздің «alma mater» - ді 20, 30, 40 және 50 жыл бұрын бітірген адамдар келді.

Түлектермен кездесу – бұл жақсы көңіл күй, жақын адамдарыңмен араласу мен демалу, студенттік өмірді бірге өткізген таныс адамдармен қайта кездесу мүмкіндігі мен еске алу сәті.

ҚММУ ректоры Р.С Досмағанбетова әр түрлі жылда оқыған түлектерді жылы шыраймен қарсы алды. ҚММУ түлектері ретінде өз лауазымдарын биікке көтеріп жүруін және жұмыстары жемісті болуын тілеп, бүгінгі таңдағы университетіміздің жетістіктерін айта кетті.

Кешіміздің соңында ҚР еңбек сіңірген қайраткері, хирург, м.ғ.д. Тоқпанов Серік Имакұлы  «Өткен жылдардың әндері» атты концерттік бағдарламасымен түлектерді стүденттік өмірге қайта алып келгендей болды.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім.