Болашақтыжіберіп алмаңыз - ол басталды: қазіргі заманғы әлемдік тенденция

20 Наурыз 2018

2018 жылдың 13 және 19 наурызында ҚММУ базасында «Болашақ жіберіп алмаңыз - ол басталды: қазіргі заманғы әлемдік тенденция», «Болашақтағыэкономикадағы медицина» тақырыптарындадәрістер жүргізілді.

Дәрісті Петренко Елена Степановна, э.ғ.д., МВА, Г.В.Плехановатындағы РЭУ профессоры(Мәскеу), Қарағанды ​​облысы кәсіпкерлерінің қауымдастығы және азаматтық Альянсының мүшесі, ЕБРР сараптамалық тренері, ҚММУ Байқау кеңесінің мүшесі.

Бірінші дәріс барысында магистранттар, докторанттар, сондай-ақ бітіруші оқу курстарының студенттері әлемдік экономиканың  әлемдік тенденциялары туралы көп пайдалы мәліметтер алды. Бірінші дәрісте  негізгі трендтер туралы ақпарат, болашақ болжамдар, сандық ақпаратты түсіне білу, бизнестегі сандық теңдестіруді түсіну, кілттерді инструменттерді сандықтау, глобализациялау жөнінде деректер берілді.

Екінші дәрісте  адами капиталдың, медицина қызметтерінің тұтынушылық  моделін, болашақ кәсіптік медицина, денсаулық сақтаудың технологиялық пакеттерін, өмір сүру және саламатты өмір сүру сапасын қамтамасыз ету жөнінде деректер берілді.

Дәріс соңында оқытушылар көптеген мәселелерді талқыланып, көп сұрақтар койылды.

Осындай форматта дәріс оқытушылардың білімін арттырады, болашақ маманды қалыптастырады, сондай-ақ басқару нысанының құралы жөнінде көзқарасты қалыптастыруға, саяси және басқару шешімдерін қабылдау үшін негіз болады.