ЕҢ ҮЗДІК БАЯНДАМА!

21 Желтоқсан 2017

«Жалпы медицина» мамандығы 4-035 топ студенті Зәрубаев Руслан №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі м,ғ,д., профеесор Тайжанова Д.Ж., ассистент Бодаубай Р.Б. жетекшілігімен ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ – ҰЛТ КӨШБАСШЫСЫ ҚОРЫжәне Оңтүстік-қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясы ұйымдастырған «Биология, медицина және фармацияның даму болашағы» атты жас ғалымдар мен студенттердің V халықаралық ғылыми конференциясында Iдәрежелі дипломмен, «Ең үздік баяндама» номинациясымен марапатталса,  «Жалпы медицина» 4-052 топ студенті Көңбай Ерәділ ауызша баяндамамен қатысқаны жөнінде сертификатпен марапатталды.

Конференция  2017 жылдың 8-9 желтоқсанында Шымкент қаласында өткізілді.  Ауызша баяндамаларды таныстыру «Медицинадағы инновация: теориядан тәжірбиеге» секциясында өткізілді.

Конференция сондай-ақ студенттерге жаңа білім және өзіндік ғылыми жұмыстарын игеруге мүмкіндік берді.