Салауатты ұлтқа қадам жасау жолында.

28 Желтоқсан 2016

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні қарсаңында №3 ішкі аурулар кафедрасының ассистенттері, резиденттері  және студенттері СӨС ұйымдастыру орталығы қызметкерлерімен бірлесіп, Қарағанды облысы әлеуметтік бағдарламалар мен жұмыспен қамтуды үйлестіру басқармасының базасында  қатерлі факторларды анықтау мен созылмалы аурулардың алдын алуға бағытталған көшпелі шаралар жүргізді.

Басқарма қызметкерлерінің  терапевт  дәрігердің, кардиологтың, эндокринологтың, ревматологтың алғашқы кеңесін алуға мүмкіндігі болды.  Барлық қызметкерлердің артериялық қан қысымы өлшеніп, қан құрамындағы глюкоза мөлшері анықталды және көзішілік қысымы өлшенді.

Бұл  шара басқарма басшылығы тарапынан  оң бағаланып, қызметкерлер алғыстарын жаудырды.