Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 25 жыл

27 Желтоқсан 2016

7 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Ынталы студенттер клубымен «Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 25 жыл»  тақырыбына дөңгелек үстел ұйымдастырып өткізді.

Іс шараға 1-5 курстың студенттері қатысты. Отырыс барысында тәуелсіз мемлекеттің құрылуы, экономиканың  ішкі және сыртқы саясаты, жеке Конституциясын және заңнамалық актілерін қабылдау, ұлттық валютамызды енгізу, елімізді дамыту жеке курсын анықтау туралы ҚР 25 жылдағы жетістіктері қарастырылды.

Бірлігіміздің арқасында, рухтың беріктігі және ынтымақтастықпен біз экономикамыздың дамуына, азматтық келісімге қол жеткіздік. Қазақстан мемлекет Басшысы ұсынған бес институционалды рефоормамен анықталған, мемлекеттік құрылыстың жаңа кезеңіне шықты. Әлемнің 30  дамыған мемлекет қатарына Қазақстанның кіруі үшін Ұлттық Біртұтас Болашақты құрудың мәнісі «Мәңгілік Ел» жалпы қоғамдық патриоттық идея ұлттық Жоспардың негізгі бағыты болып табылады.

Қазақстандықтарды алда көптеген жаңа жетістіктер және қасиетті және лайықты  еліміз  «Мәңгілік елге» үмітті  ақтауға апаратын жол күтіп тұр.

Гаджиева Рагимат

Ынталы студенттер клубының жетекшісі