Студент өз құқығыңды біл!

15 Желтоқсан 2015

7 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Қазақстан студенттерінің Альянсы белсенділерімен бірге №2 жатақханада ҚММУ студенттерімен Қарағанды ОБП кәмелетке толмағандар іс бойынша полициясының участкелік инспекторлар Е.Е. Болысбаевпен және А.М.  Мустафинмен дәстүрлі кездесуін өткізді.

Кездесуді өткізу мақсаты құқықбұзушылықтың алды алу мақсатында ҚР қылмыстық кодекс және әкімшілік статьяларын студенттерге түсіндіру қажеттігіне байланысты болды.

Қонақтар соңғы уақыттарда оқытуышлар және студенттердегі жиналып қалған құқықтық тәртіп туралы сұрақтарға толық және игі ниетпен жауап берді.

Кездесудің қорытындысын шығара отырып, участкелік инспекторлары мағыналы сұрақтар үшін аудиторияға алғыс білдірді және тағы да студенттердің назарын заңмен қатар оқу тәртібін, сонымен қатар жатақханалардағы тұру тәртібінде сақтау қажеттігіне назар аудартты.

Кездесу бір біріне назарын игі ниеттілікпен және құрметтілікпен атмосферасында өтті.

МынбайНұрислам

3-032 ЖМФ