Қазақ хандығына 550 жыл

24 Сәуір 2015

Қазақстан тарихы және Әлеуметтік саяси пәндері кафедрасында 21.04.2015ж 1-79, 1-082 «Қазақ хандығына 550 жыл» тақырыбы бойынша жиын өткізілді. Жиын ойын түрінде өткізілді. Қазақстан тарихы және Әлеметік Саяси пәндері кафедрасының оқытушылары, Е.Ж. Аубакиров, Д.Е. Джакупова, сабақ жүзінде арнайы түрде жүргізілді, мақсаты:

1) Студенттерге еліміздің дербес мемлекет болып қалыптасу кезеңдері мен оның қалыптасуы және оның қазақ халқы үшін тарихи маңыздығын анықтау.

2) Студенттер арасында еліміздің тарихына деген қызығушылықты ояту, патриотизм мен ұлттық сананы тәрбиелеу.

Студенттер алдында маңызды сұрақтар қаралды. Олар осы сұрақтарды шешу барысында ұжымдылық, белсенділік, талаптылық мінез көрсетті.

Қазақстан тарихы және Әлеуметтік саяси пәндері кафедрасының оқытушылары

Е.Ж. Аубакиров

Д.Е. Джакупова