Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті мұражайына сапар

20 Сәуір 2015

Қазақстан тарихы мен саясаттану сабақтарын оқыту барысында 7 сәуірде Теміртау қаласындағы Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті мұражайына Жалпы медицина және Стоматология факультетінің шетел бөлімінің бірінші курс студенттеріне экскурсия жүргізілді. Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының оқытушылары О.А.Ковтун және А.М. Абаев Үндістаннан келген студентерді Қазақстан тарихы мен еліміздің Елбасымыздың биографиясымен тансытыру үшін сапарға шықты.

Студенттер Елбасымыздың өмір жолымен және Отан алдындағы еңбегі туралы мәліметтер алды. Сонымен қатар, біздің Ел Елордамыз Астананың тарихы мен көркею келешен туралы экспозициямен таныс болды. Осы сапар студенттердің көңілінен шығып, естелікке фотосуретке түсті.

А.М. Абаев  Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының оқытушысы