Биологиялық химия кафедрасында «Метаболизмді зерттеу» тақырыбы бойынша студенттер ғылыми үйірмесінің кезекті отырысы өткізілді

17 Наурыз 2015

2015-жылдың 14-наурызында биологиялық химия кафедрасында студенттер ғылыми үйірмесінің кезекті отырысы өткізілді.

СҒҮ тақырыбы: Метаболизмді зерттеу. Үйірме мүшелері М.Қ. Расулиева және А. Шерхан «Биологиялық жүйелердегі бос радикалдар және қалыпты күй мен патологиядағы олардың ролі», «Ағзаға полиқанықпаған май қышқылдары әсерінің механизмдері» атты баяндамалары тыңдалды. СҒҮ мүшелері тірі ағзадағы бос радикалдардың түзілу механизмдері, олардың биологиялық әсерлері, сонымен қатар Омега-3-6-9 класындағы полиқанықпаған май қышқылдарының физиологиялық ролі туралы сұрақтарды талқылады.