"Тәуелсіздік- тұғырым"

26 Желтоқсан 2014

11 желтоқсанда 2014 жылы қазақ тілі кафедрасында 2-079 ЖМ және 1-082 ЖМ топтарының ұйымдастурымен "Тәуелсіздік- тұғырым" атты кеш өтті. Студентер қызықты музыкалық нөмерлерді дайындаған. Олардың ішінде Марғарапова Анар мен Марат Еленаның орындауында «Қара бауыр қасқалдақ», «Туған жер» әндері, Рыскулова Дильда мен Марат Еленаның орындауында «Ризамын» әні болды. Ақшолақова Асем, Галымжанова Дана, Искакова Альфираның орындауында қазақ биі болды. Қайрат Рысқұлбеқовтың өмірінен алынған үзінді көрінісін Кайрат Рысқұлбеқовты сомдаған Есіркеп Абай, Ерболды- Кадирбеков Галымжан. Казарян Роза, Цай Елизавета, Какенов Азамат пен Зелёный Андрейдің Тәуелсіздік күніне қарай өлеңдер арнады. Кеш өте қызықты және есте ұмытылмастай өтті.

19205