«Ересек жастағы және балалық жастағы психиатрияда интегративті жүйелік отбасылық психотерапевттік тәсіл»

29 Қазан 2014

20.10.2014-24.10.2014 ж. аралығында «Ересек жастағы және балалық жастағы психиатрияда интегративті жүйелік отбасылық психотерапевттік  тәсіл» тақырыбы бойынша мастер-класс өткізілді. ҚММУ психиатрия және наркология кафедрасының меңшгерушісі, м.ғ.к., доцент Любченко М.Ю. және кафедра ассистенті Столярова В.В. матер-классты дайындап өткізді.

Берілген ақппараттар психиатриялық профилді мамандардың диагностикалық және терапевтік диапазонын кеңейті.

Мастер – класс  жұмыс барысында теориялық материалдармен қоса клиникалық материалдар қарастырылды.

Ұсынылған материалдар тыңдармандарда үлкен қызығушылық танытты.