Біздің жетістіктеріміз

29 Мамыр 2023

Ғылым мен білім беруді қолдау, Үздік инновациялық идеяларды айқындау мақсатында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінің ғылыми-педагогикалық қызметкерлері арасында «Үздік ПЕДАГОГ – 2023» байқауы ұйымдастырылды.

2023 жылғы 26 мамырда университетіміздің оқытушылары - биология ғылымдарының кандидаты, биомедицина кафедрасының профессоры Танкибаева Нейла Улановна және информатика және биостатистика кафедрасының қауымдастырылған профессоры Такуадина Алия Ибрагимовна жеңімпаз атанған конкурс нәтижелері жарияланды. Жеңімпаздарға «ТМД үздік педагогы» медальдары мен II дәрежелі дипломдар табысталды.

Оқытушыларымызды лайықты марапаттарымен құттықтаймыз, педагогикалық және ғылыми қызметте зор табыс тілейміз!