«Бірінші курс студенті-2022» спартакиадасы

15 Қараша 2022

«ҚМУ» КеАҚ-да 2022 жылғы 1-3 қарашасы аралығында ұйымдастырылған «Бірінші курс студенті-2022» дәстүрлі студенттік спартакиадасы аяқталды.

Ашылу шеруінде академиялық жұмыс жөніндегі проректор В.П. Риклефс құттықтау сөз сөйледі.

Жарыс бағдарламасына: волейбол (ұ., қ), баскетбол (ұ., қ), үстел теннисі, асық-ату, дойбы, шахмат, тоғызқұмалақ.

Жарыс қорытындысы бойынша Қоғамдық денсаулық және Биомедицина мектебі мен Педиатрия, Мейіргерлік ісі, IT медицина мамандықтарынан құралған құрама команда спартакиаданың жеңімпазы атанды. Екінші орынды Стоматология мектебінің командасы иеленді және Мейіргерлік білім беру мектебінің тату командасы үш жүлдегер қатарын жапты.

IV орын - №1 Жалпы медицина мектебінің командасына берілді.

Фармация мектебінің командасында V орын және №2 Жалпы медицина командасында VI орын иеленді.

Спартакиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз!

Физикалық денсаулық орталығы