Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің Қарағанды қаласындағы №77, №36, №82 орта білім беретін мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстары

22 Сәуір 2021

Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің профессор-ассистенті Бейсекова М.М. Қарағанды қаласында мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстарын өткізді. Мектеп түлектеріне, 11 сыныптар арасында Қарағанды медицина университетіндегі барлық мамандықтар бойынша және берілетін жеңілдіктер туралы мәліметтермен Zoom платформасының сілтемесін жіберу арқылы кәсіби бағдар беру  жұмыстарын жүргізді. Барлығы 52 оқушы, 3 мектеп,  11 сынып түлектері катысты. Түлектер арасында «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша қызығушылық танытып, біраз сұрақтар қойылды. Оқушылар көптеген сұрақтар қойып қанағаттанарлықтай  жауап алды.