Болашақ медицина мамандарын кәсіптік бағыттау

21 Сәуір 2021

Мамандық таңдау мәселесі жоғары сынып оқушыларының алдында әрдайым тұр, ал қазір ол біздің қоғамда болып жатқан өзгерістерге байланысты өзекті болып отыр. Сондықтан "Қарағанды медицина университеті" КЕАҚ жұмысының бағыттарының бірі мектеп оқушыларын кәсіптік бағыттау болып табылады.

5-9 сәуір аралығында "Қоғамдық денсаулық және биомедицина" мектебінің ассистент-профессоры Н.О. Алышева Қарағанды қаласының № 137,  86,  22 мектеп оқушыларын кәсіби бағыттауға мақсатты жұмыс жүргізді.  Кәсіптік бағдар беру жұмысы "Қарағанды медицина университеті"КЕАҚ барлық мамандықтары бойынша ақпараты бар ZOOM платформасында онлайн жүргізілді.

Жүргізілген жұмыс нәтижесінде білім алушылар болашақ кәсіби қызметімен танысуға мүмкіндік алды. Короновирустық инфекция бойынша пандемияны ескере отырып, білім алушылар "Қоғамдық денсаулық" мамандығына қызығушылық танытты.