ҰЛЫ ОТАН СОҒЫСЫ ЖЫЛДАРЫНДАҒЫ ҚАЗАҚСТАН ЭКОНОМИКАСЫ

30 Сәуір 2015

20 сәуірде сағат 16.00-да «Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер» кафедрасының «Экономикалық теория негіздері» пәнінің оқытушылары Б.Б. Рысбекова, Д.Е. Джакупова, А.С. Ламанова, Б.Т. Касымова, Л.К. Магзумова, К.М. Сисенгалиева, Е.М. Баттал ұйымдастыруымен «Ұлы отан соғысы жылдарындағы Қазақстан экономикасы» тақырыбында 1-2 курс студенттерінің арасында конференция өткізілді. Талданған материалдардың барлығы Ұлы Жеңістің 70 жылдығымен байланысты болды.

Конференция сонында қатысушыларға алғыс хаттар бере отырып үш орындар тағайындалды. 3-орынды «Жалпы медицина» мамандығының 1-012 топтың студенті Әділет Асқаров, 2-орынды аталған мамандықтан 1-014 тобының студенттері Анель Нұрмақова және Ұлжалғас Оразқазықызы иеленді. Ал 1-орынды «Жалпы медицина» мамандығының 1-005 топ студенті Ақбота Әуесқали жеңіп алды.

Е.М. Баттал: Қазақстан тарихы және әлеуметтік саяси пәндері кафедрасының оқытушы