Батуми халықаралық университетінің профессоры академиялық ұтқырлығы

05 Мамыр 2023

2023 жылдың 17 сәуірі мен 27 сәуірі аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Батуми халықаралық университетінің (БАУ) Медицина факультетінің деканы және Батуми мемлекеттік университетінің профессоры А. Шота Руставели Ахвледиани Лейла Темурқызының сапары болды.

Тақырыптық жоспарға сәйкес «Дивера» облыстық аллергологиялық орталығының базасында резидент-аллерголог-иммунолог, пульмонолог, нефролог және «Жалпы медицина» мамандығының 2 курс студенттеріне иммунология және зертханалық диагностиканың өзекті тақырыптары бойынша дәрістер оқылды. Дәрістер ағылшын және орыс тілдерінде оқылды. Бұл іс-шараның жұмысына ішкі аурулар және биомедицина кафедрасының қызметкерлері қатысты.

Батуми халықаралық университеті мен Қарағанды ​​медицина университеті арасындағы академиялық ұтқырлық аясындағы өзара түсіністік туралы меморандум оқытушылар мен резиденттерге тәжірибе алмасуға және шетелдік әріптестермен қарым-қатынас жасауға мүмкіндік береді.