«Ғылыми шолулар жазу» тақырыбы бойынша оқыту семинары
10 Қаңтар 2023
2022 жылы 28 желтоқсан күні «Divera» облыстық аллергологиялық орталығында ішкі аурулар кафедрасының ғылыми үйірменің отырысы өтті.Үйірмеге 1 және 2 оқу жылындағы аллерголог-иммунолог резиденттер, ішкі аурулар кафедрасының оқытушы-профессорлық құрамы қатысты.
Мемлекеттік ғылыми стипендияның иегері
09 Қаңтар 2023
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің бұйрығымен 2022 жылғы Қазақстанның талантты жас ғалымдарына арналған мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері анықталды.
Жақсылық жаса
09 Қаңтар 2023
Бүгін Ішкі аурулар кафедрасының қызметкерлері мен Халықаралық медицина факультетінің 3,4 курс студенттері "Мейірімділік" қарттар және мүгедектер үйіне барды. Мекеменің 34 тұрғынын Жаңа жыл және Рождество мерекесімен құттықтады. Барлығына пайдалы сыйлықтар табысталды.
Жыл қорытындысы: ректордың 2022 жылғы есебі өтті
09 Қаңтар 2023
20 желтоқсанда ҚеАҚ Қарағанды медицина университеті ректорының есептік кездесуі өтті. Кездесу аясында Анар Ақылбекқызы Тұрмұхамбетова жыл қорытындысы бойынша оқытушылар мен жұртшылыққа есеп берді. Ректор университет жұмысының әртүрлі аспектілері, жетістіктері мен мәселелері туралы егжей-тегжейлі айтып, болашақта университет алдында тұрған міндеттер туралы да айтты.
Жеңіс лигасы
05 Қаңтар 2023
Қарағанды қаласында 2022 жылғы 16 қазаннан 24 желтоқсанға дейін «Шахтер» стадионында үстел теннисінен жыл сайынғы студенттер лигасы өтті. Жарысқа ҚМУ командасы қатысып, тамаша нәтижелер көрсетті.
Жауынгерлік Самбо кубогы
05 Қаңтар 2023
Семей қаласында 2022 жылғы 17 желтоқсанда жауынгерлік самбодан Қазақстан кубогы мәресіне жетті. Жарысқа «ҚМУ» КеАҚ ЖМ 4010-топ студенті Ж. Нұрлан қатысты. Ол 3-ші орынды иеленіп, жауынгерлік самбодан спорт шебері кандидаты атағын алды.
Самарқанд – 2020
27 Желтоқсан 2022
2022 жылдың 16-17 -ші желтоқсан аралығында МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНЫҢ СТУДЕНТТЕРІНЕ АРНАЛҒАН "САМАРҚАНД – 2020 " III Халықаралық олимпиада өтті
Сапа менеджменті жүйесінің инспекциялық аудиті
26 Желтоқсан 2022
21 желтоқсан мен 23 желтоқсан аралығында «ҚМУ» КеАҚ «Русский регистр» сертификаттау қауымдастығы» сәйкестікті растау жөніндегі халықаралық органмен менеджмент жүйесіне инспекциялық аудит жүргізді.
Адамгершілік медицина қызметкерін тәрбиелеудің негізі ретінде!
21 Желтоқсан 2022
Философия курсы аясында Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының профессор - ассистенті Галина Галия Фанильевна «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандықтарының 2 курс студенттеріне «Қызыл мысықта» баспана-мысық кафесіне саяхат ұйымдастырды.
Шетелдік әріптестер біздің зертханада
21 Желтоқсан 2022
19-21 желтоқсан аралығында ДДСҰ-ның ҚР-дағы елдік кеңсесінің қатысуымен ДДСҰ-ның Еуропалық бюросының өкілдері ҚМУ КЕАҚ ӨтҒИ ғылыми-зерттеу зертханасында жұмыс істеді.